Ovládacie klávesnice PowerSeries NEO

Klávesnice pre ovládanie systému PowerSeries NEO

  • Klávesnica HS2LCD - klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Klávesnica má jednu svorku pre klávesnicovú zónu alebo PGM výstup. Klávesnica má menu v slovenskom jazyku. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Dvojitá tamper ochrana.


  • Klávesnica HS2LCDP - klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Klávesnica má jednu svorku pre klávesnicovú zónu alebo PGM výstup. Klávesnica má menu v slovenskom jazyku. Má vstavanú čítačku bezdrôtových príveskov DSC MPT. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Dvojitá tamper ochrana.


  • Klávesnica HS2LED - klávesnica s LED signalizáciou. Klávesnica má jednu svorku pre klávesnicovú zónu alebo PGM výstup. Má 5 programovateľných funkčných kláves, nastaviteľnú intenzitu bzučiaka a podsvietenia.


  • Klávesnica HS2LCDRF - klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Má zabudovaný prijímač pre 128 bezdôrovách zón. Klávesnica má jednu svorku pre klávesnicovú zónu alebo PGM výstup. Klávesnica má menu v slovenskom jazyku. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Dvojitá tamper ochrana.


  • Klávesnica HS2LCDRFP - klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Má zabudovaný prijímač pre 128 bezdôrovách zón a čítačku bezdrôtových príveskov DSC MPT. Klávesnica má jednu svorku pre klávesnicovú zónu alebo PGM výstup. Klávesnica má menu v slovenskom jazyku. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Dvojitá tamper ochrana.


  • Klávesnica HS2LCDWF - bezdrôtová klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Klávesnica je kontrolovaná systémom a s prijímačom komunikuje dvojcestne. Má menu v slovenskom jazyku. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Tamper ochrana.


  • Klávesnica HS2LCDWFP - bezdrôtová klávesnica s dvojriadkovým alfanumerickým LCD displejom s modrým podsvietením. Má vstavanú čítačku bezdrôtových príveskov DSC MPT. Klávesnica je kontrolovaná systémom a s prijímačom komunikuje dvojcestne. Má menu v slovenskom jazyku. Podporuje ovládanie 128 zón. Má 5 programovateľných funkčných kláves. Tamper ochrana.