Novinky

Sony STARVIS

sonystarvis

V našej ponuke pribudli kamery osadené čipmi Sony s novou technológiou STARVIS.

CCTV zdroj ME.280-14/20-KTE

me2801420kte

Špeciálny zálohovaný zdroj pre celý CCTV systém vrátane zálohovania digitálneho videorekordéra. Dodávame ho v dvoch verziách, s výstupmi pre 5 alebo pre 10 kamier.

Zdroj ME.55/80/140-14/3-6-10ASW-KTEI

measwktei

Bezvýpadkový zálohovaný zdroj 13,8V/ 3/6/10A so samostatne istenými výstupmi pre jednotlivé kamery systému CCTV.

Kamerové systémy

Novinky CCTV

NOVINKY - 4 in 1 Rekordéry a kamery pre analógové + HDTVI, AHD a IP kamerové systémy, IP kamerový systém KSENOS a systém automatického rozpoznávania EVČ numberOK

GSM komunikátor Secolink GSV5

Komunikátor pre prenos poplachov a udalostí systému PSN DSC PowerSeries.

DSC PowerSeries NEO

Power NEO

Po úspešnej sérii zabezpečovacej techniky výrobcu DSC Canada uvádzame do predaja novú sériu zabezpečovacej techniky DSC PowerSeries NEO s oveľa väčšími možnosťami oproti úspešnej sérii NewPower hlavne v oblasti celkového počtu zón, počtu výstupov, kombinácie drôtového systému s bezdrôtovými komponentami a takisto v oblasti ovládania a komunikácie so systémom.

Nová technológia HDTV

HDTV

Máme tú česť byť znovu svedkami zavádzania nových výrobkov – technológií v sortimente analógovej CCTV videotechniky, ktorá je schopná so svojimi parametrami konkurovať výrobkom IP technológie. Táto technológia má názov „High-definition television“ - teda HDTV. Tento formát je v súčasnosti definovaný pre rozlíšenie 1080i (interlaced - prekladane), alebo 1080p (progressive – neprekladane) riadkov, prípadne 720p. Pomer strán obrazu je 16:9. Veľkou výhodou tejto technológie je, že pre video signál môžeme využiť koaxiálne vedenie s impedanciou 75Ω, alebo krútenú dvojlinku ( twisted pair) s video prevodníkom, ako bolo zvykom pri analógových kamerových systémoch. Tým pádom je prenos videosignálu možný pri rozlíšení 720p až do vzdialenosti 500 m, pri rozlíšení 1080p do vzdialenosti 300 m. Ďalšou výhodou hybridných video záznamníkov rady EVD-T04/xx, EVD-T08/xx EVD-T16/xx je, že pri rozšírení či rekonštrukcii CCTV systému, sú schopné spracovávať aj videosignál zo štandardných analógových kamier, čím sa samozrejme zvýši kvalita živého obrazu ako aj záznamov z pozorovaných priestorov.

Alarmcentrála ABSOLUTA 16

absoluta16obr

Alarmcentrála pre menšie a stredne veľké objekty s možnosťou jej ovládania cez telefón s tónovou voľbou alebo SMS správami, prípadne smartfónmi Andorid alebo iPhone (pomocou pripojeného doplnkového modulu ABS-GSM). Rozšíriteľná celkovo na 16 drôtových alebo 32 bezdrôtových zón a 8 samostatných podsystémov.

Nove GSM komunikátory WiLARM

GSM komunikator Wilarm

Nové GSM komunikátory pre prenos na PCO ako aj pre informovanie užívateľa o poplachoch a udalostiach systému prezvovením, hlasovou správou alebo SMS právami.

Nová ústredňa DSC PC1404

PC1404doska

Nová štvorzónová ústredňa PowerSerie DSC s možnosťou rozšírenia na 8 zón.

Syndicate content