Klávesnice pre alarmcentrály KYO

LED a LCD klávesnice pre ovládanie alarmsystémov Bentel Security rada KYO.

  • Klávesnica Bentel CLASSICA LCD - LCD klávesnica s dvojriadkovým displejom s modrým podsvietením. Má integrovaných 7 LED kontroliek pre signalizáciu v troch farbách: 3 červené, 2 žlté a 2 zelené. 18 kláves s numerickými a alfanumerickými symbolmi. Nastaviteľná hlasitosť bzučiaka.

  • Klávesnica Bentel CLASSICA LED - LED klávesnica so signalizáciou stavu 16. zón. Má integrovaných 7 LED kontroliek pre signalizáciu v troch farbách: 3 červené, 2 žlté a 2 zelené. 18 kláves s numerickými a alfanumerickými symbolmi. Nastaviteľná hlasitosť bzučiaka.

  • Klávesnica Bentel PREMIUM LCD - LCD klávesnica s dvojriadkovým displejom s modrým podsvietením. Má vstavanú Proxi čítačku a 3 programovateľné vstupy/výstupy. Pre signalizáciu má 7 LED kontroliek v troch farbách: 3 červené, 2 žlté a 2 zelené. 18 kláves s numerickými a alfanumerickými symbolmi. Nastaviteľná hlasitosť bzučiaka.

  • Klávesnica Bentel PREMIUM LED - LED klávesnica so signalizáciou stavu 16. zón. Má vstavanú Proxi čítačku a 3 programovateľné vstupy/výstupy. Pre signalizáciu má 7 LED kontroliek v troch farbách: 3 červené, 2 žlté a 2 zelené. 18 kláves s numerickými a alfanumerickými symbolmi. Nastaviteľná hlasitosť bzučiaka.